4ehf

18-stka -Pomysł na prezent

18-stka -Pomysł na prezent

18-stka -Pomysł na prezent
Styczeń 18
09:27 2018

Dobre prezenty na osiemnastkę. Co można kupić gdy wybieramy się na huczną imprezę?

Osiemnaste urodziny to istotne wydarzenie w życiu nastolatka, na jakie z niecierpliwością się czeka. Oznacza ona nie tylko wejście w dorosłość, lecz także decydowanie o sobie, otrzymanie dowodu, możliwość zrobienia kursu prawa jazdy itd
Osiemnaste urodziny kojarzone są z kilkom przywilejami – kupnem alkoholu, możliwością wejścia do klubów i do innych miejsc z opisem „dozwolone od lat 18”.
Często 2 klasa szkoły średniej to rok osiemnastych urodzin. Młodzi ludzie wzajemnie zapraszają się na imprezy, które organizują wspólnie lub bez innych solenizantów, z większym albo mniejszym budżetem. Czasami solenizant rozdziela świętowanie na 2 wieczory i organizuje urodziny dla bliskich z rodziny i dla kolegów. Czasem impreza osiemnastkowa to ogólnie ostatnia impreza, na którą zwołuje się bliskich przed następnymi kluczowymi momentami w życiu, jak ślub czy chrzciny dziecka. Jednak część solenizantów najzwyczajniej w świecie wie, iż może otrzymać zastrzyk finansowy i tym sposobem po imprezie sfinansować sobie kurs prawa jazdy albo inny kosztowny, ale długo wyczekiwany upominek. Kształt i charakter prezentu są mocno związane z tym, co łączy nas z solenizantem. Sporo osób decyduje się na Prezenty połączone z wkroczeniem w dorosłość, połączone z seksem, byciem niezależnym albo piciem sporych ilości alkoholu. Są to zwykle drobne prezenty, takie jak kufle, śmieszne skarpetki męskie, krawaty, świecące kieliszki, Alko-Chińczyk itp. Czasem jednak więcej osób decyduje się zrzucić się na podarek i jest to bon na spróbowanie jakiegoś sportu ekstremalnego, bon upominkowy do sklepu odzieżowego, zestaw ekskluzywnych kosmetyków i perfumy. Jeżeli dość nieźle znamy osobę, którą chcemy obdarować, kupno upominku nie będzie zbyt trudne i nie będą nam przychodziły do głowy jedynie śmieszne skarpetki męskie.
Na osiemnaste urodziny możemy iść na kręgle, wynająć lożę w knajpie i zaprosić jedynie najbliższych znajomych, czy możemy pójść do dyskoteki z całą klasą i znajomymi.
Wszystko to oczywiście jest zależne od ludzi organizujących imprezę. Gdy już wiemy, jaki charakter będzie miała osiemnastka, dostosujmy do niej swój prezent, by zarówno trafić w typ solenizanta, jak i mieć poczucie, że to upominek dopasowany do okoliczności.
Share

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Witam. Nasze czworonogi to nasza duma, jeśli dobrze go karmimy zarówno pies jak i my [...]

Jestem świeżo upieczoną mężatką , której rodzina postanowiła urządzić wesele własnie w Białowieży . Ciężko słowami [...]

Ja swoją szczoteczkę elektryczną kupiłam już ładny czas temu i na dzień dzisiejszy nie mogę [...]

Witaj, cieszę się że tu wpadłem. To fajnie że wiele osób przedstawia porady medyczne. Korzystając z [...]