4ehf

Akcesoria dla dzieci – sprawdź zanim kupisz!

Akcesoria dla dzieci – sprawdź zanim kupisz!

Akcesoria dla dzieci – sprawdź zanim kupisz!
Wrzesień 15
11:42 2017

Praktycznie rzecz biorąc każdy świeżo upieczony rodzic swoją przygodę z rodzicielstwem rozpoczyna od jednej obligatoryjnej czynności – zakupu wózka dla niemowlęcia. Niektórzy wertują strony w internecie szukając opinii na temat upatrzonych modeli czy typów. Inni udają się do pobliskiego sklepu z artykułami dla dzieci i bez ogródek nabywają wózek, który najwcześniej przypadnie im do gustu. Przyjrzyjmy się, co wszyscy zainteresowani powinni wziąć pod uwagę przy doborze pierwszego pojazdu dla swojej pociechy.

Na wstępie należałoby zwracać uwagę na jakość wykonania i elementów użytych przy produkcji. Jak mówi mądre powiedzenie, kto tanio kupuje, ten podwójnie kupuje. Lepiej nabyć wózek o wyższej cenie, ale wyprodukowany z wysokiej klasy elementów niż ekonomiczny odpowiednik, który po pół roku użytkowania nie będzie w dobrym stanie. Poza tym, warto przywiązywać uwagę do funkcjonalności wózeczka. Upewnijmy się przed kupnem, czy jest możliwe wymienić gondolę na spacerówkę gdy dziecko podrośnie, lub też czy jest możliwość wpięcia w stelaż fotelika do auta.

Będąc już szczęśliwymi posiadaczami wózeczka, możemy rozpocząć rozglądanie się za dodatkowymi, lecz przydatnymi akcesoriami. Warto sporządzić listę poczynając od rzeczy najpotrzebniejszych, a kończąc na tych nadprogramowych. Dla matek karmiących na szczycie listy powinny pojawić się: odciągacz elektryczny do mleka, zapas wkładek oraz osłonek laktacyjnych.

Oczywiście karmić dziecko da się i bez potrzeby używania całej gamy gadżetów, gdyż jest to coś zupełnie naturalnego. Jednak doświadczenie wielu mam pokazuje, iż laktacja czasem lubi płatać figle i nagły nawał pokarmu lub jego blokada będą wymagały pomocy ze strony laktatora i innych akcesoriów. Odciągacz elektryczny ma również tańszą alternatywę – laktator ręczny. Wybór pomiędzy tymi dwoma jest uzależniony już od indywidualnych preferencji każdej matki.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Witam. Nasze czworonogi to nasza duma, jeśli dobrze go karmimy zarówno pies jak i my [...]

Jestem świeżo upieczoną mężatką , której rodzina postanowiła urządzić wesele własnie w Białowieży . Ciężko słowami [...]

Ja swoją szczoteczkę elektryczną kupiłam już ładny czas temu i na dzień dzisiejszy nie mogę [...]

Witaj, cieszę się że tu wpadłem. To fajnie że wiele osób przedstawia porady medyczne. Korzystając z [...]