4ehf

Centrum medyczne we Wrocławiu – Mediconcept

Centrum medyczne we Wrocławiu – Mediconcept

Centrum medyczne we Wrocławiu – Mediconcept
Styczeń 12
10:00 2015

Szukasz centrum medycznego we Wrocławiu? Zobacz, dlaczego warto wybrać  Mediconcept

Mediconcept jest prywatną kliniką medyczną, zapewniającą kompleksową opiekę w zakresie ginekologii, stomatologii, medycyny estetycznej i innych poradni specjalistycznych we Wrocławiu. Centrum Medyczne Wrocław oferuje biopsje piersi, implanty, botox, inseminacje, usuwanie blizn, testy alergologiczne, usg. Kolposkopia, laparoskopia, depilacja, skleroterapia – to dopiero początek.

Doświadczeni lekarze

Dzięki wykwalifikowanemu personelowi i najlepszemu zespołowi lekarzy i specjalistów w Mediconcept wykonywane jest spectrum badań, zabiegów i operacji. Wysokie kompetencje każdego lekarza – począwszy od ginekologa, dermatologa, chirurga, kardiologa, onkologa, ortopedy po wszystkich innych lekarzy specjalistów.

Kompleksowa opieka medyczna

Centrum Medyczne Wrocław posiada najwyższej jakości sprzęt medyczny. W każdym gabinecie diagnostycznym znajdują się aparaty ultrasonograficzne. Mediconcept posiada własne pracownie diagnostyki obrazowej, w tym ekg stomatologiczne, usg 3d, usg jamy brzusznej, usg piersi, usg tarczycy, usg bioderek niemowląt i wiele innych. Wszystkie aparaty obsługują sondy lektroniczne brzuszne, dopochwowe i liniowe. W diagnostyce wykorzystuje się także videkolposkop, aparat kriochirurgiczny, RTG panoramiczne.

Medycyna estetyczna

Centrum Medyczne Wrocław proponuje zabiegi medycyny estetycznej, które przywracają młody wygląd skóry.  Wśród zabiegów medycyny przeciwstarzeniowych znajdują się między innymi usuwanie zmian skórnych, usuwanie żylaków, skleroterapia, usuwanie blizn, zamykanie naczynek. Mediconcept wykonuje także testy alergologiczne i szczepienia ochronne.

Najwyższej jakości sprzęt medyczny

W trosce o dobro pacjentów aparatura medyczna jest ciągle wymieniana i serwisowana. Mediconcept to najwyższy standard diagnostyki medycznej. Co jeszcze wyróżnia tę klinikę medyczną? Mediconcept Wrocław zapewnia szeroki wachlarz podstawowych i specjalistycznych świadczeń zdrowotnych, zarówno w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i prywatnie.

Opieka medyczna na raty

W trosce o zdrowie pacjentów centrum medyczne oferuje jedyny w swoim rodzaju program finansowania płatnych usług. Mediraty to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów, którzy potrzebują opieki medycznej na najwyższym poziomie, ale nie chcą obciążać domowego budżetu. Koszt leczenia można rozłożyć na 5 lat, a kalkulator rat pokaże ich wartość.

Konsultacje lekarskie możliwe są każdego dnia

Konsultacje lekarskie są możliwe codziennie w godzinach 8:00 – 19:00. Lekarze ginekolodzy przyjmują także w soboty w godzinach 9:00 – 12:00.

Komfort dla klientów

Centrum Medyczne Mediconcept dysponuje własnym parkingiem, przeznaczonym na 60 miejsc. Jest on darmowy dla pacjentów korzystających z opieki medycznej.

Renomowani partnerzy

W celu zapewnienia opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie Mediconcept współpracuje z Miejską Kliniką w Gorlitz i Europejskim Centrum Macierzyństwa InviMed.

 

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

2 Comments

 1. zmarszczki lwie
  zmarszczki lwie Luty 18, 14:18

  Każdy spośród nas zetknął się z faktem, zalecam zaznajomienie się z problemem.
  Zmarszczki Wokół Ust Botox

  Reply to this comment
 2. zmarszczki wokół ust botoks
  zmarszczki wokół ust botoks Marzec 31, 03:23

  Nadzwyczaj odlotowy post, polecam wszystkim literaturę Zmarszczki Lwie Botox

  Reply to this comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Witam. Nasze czworonogi to nasza duma, jeśli dobrze go karmimy zarówno pies jak i my [...]

Jestem świeżo upieczoną mężatką , której rodzina postanowiła urządzić wesele własnie w Białowieży . Ciężko słowami [...]

Ja swoją szczoteczkę elektryczną kupiłam już ładny czas temu i na dzień dzisiejszy nie mogę [...]

Witaj, cieszę się że tu wpadłem. To fajnie że wiele osób przedstawia porady medyczne. Korzystając z [...]