4ehf

E-papierosy nie pomogą rzucić palenia!

E-papierosy nie pomogą rzucić palenia!

E-papierosy nie pomogą rzucić palenia!
Luty 01
10:00 2015

Powszechnie panuje pogląd, że e-papierosy pomogą w rzuceniu palenia. Rzucenie palenia zależy jednak w większym stopniu od motywacji i chęci. E-papierosy zawierają także nikotynę, więc wcale nie pomagają wyjść z nałogu. Mogą być jednak receptą na ograniczenie papierosów. Jak to zrobić?

Papierosy elektroniczne – ograniczanie palenia

Na początku kup liquid do e-papierosów z średnim poziomem nikotyny i używaj go przez 6 tygodni. Następnie przez kolejne 6 miesięcy używaj wkłady do e-papierosów z jeszcze niższym poziomem zawartości nikotyny. Przez ostatnie 2 tygodnie wybierz liquid do e-papierosów bez nikotyny. Musisz dążyć do całkowitego wyeliminowania fajek. Długość poszczególnych etapów powinna być uzależniona od poziomu Twojej motywacji. Jeśli będziesz w stanie możesz je skrócić o połowę.

Główne zalety stosowania e-papierosów

Ich użytkowanie jest bardzo proste w obsłudze. Wymaga tylko regularnego napełniania płynem oraz doładowywaniem baterii zapewniającego poprawne działanie grzałki atomizera. Użytkownik sam dobiera sobie poziom nikotyny. E-papierosy nie zawierają  tak dużej ilości substancji rakotwórczych i substancji smolistych. Koszt palenia elektronicznych papierosów jest o wiele niższy niż tradycyjnych. Pojedynczy liquid do e-papierosów kosztuje 10-30 złotych, co odpowiada 100-200 papierosom, w zależności od częstości użytkowania. Wybierając e-papierosa nie trujemy biernych palaczy. poprzez brak wydzielania substancji smolistych. W chwili zaciągania atomizer wytwarza parę wodną przelatującą przez zbiornik z płynem.

Wady elektronicznej fajki

Nikotyna znajduje się w e-papierosie. Prowadzi do groźnych chorób, dlatego paląc e-papierosa sięgaj po liquidy z najniższym jej stężeniem. Wraz z nikotyną wciąga się inne substancje szkodliwe. Mimo, że produkt jest dostępny na rynku polski już kilka lat nadal nie ma rzetelnych badań medycznych dotyczących jego działania. Nie można jednoznacznie stwierdzić jak bardzo jest szkodliwy dla zdrowia. Zakup elektronicznego papierosa na początku jest sporym wydatkiem, ale później okazuje się o połowę tańsze  w stosunku do zwykłych papierosów.

Gdzie kupić najtańsze wkłady do e-papierosów i tanie e-papierosy?

Najtaniej można kupić elektryczne papierosy i liquidy do e-papierosów w internecie. E-papierosy najwyższej jakości oferuje marka Volish. W tym zakresie polecam sklep volish-mild.pl. To autoryzowany sklep z e-papierosami volish. Znajdzieszu zarówno e-papierosy, wkłady, akcesoria i wiele innych. Sklep oferuje e-papierosy dla Pań i Panów.

 

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Witam. Nasze czworonogi to nasza duma, jeśli dobrze go karmimy zarówno pies jak i my [...]

Jestem świeżo upieczoną mężatką , której rodzina postanowiła urządzić wesele własnie w Białowieży . Ciężko słowami [...]

Ja swoją szczoteczkę elektryczną kupiłam już ładny czas temu i na dzień dzisiejszy nie mogę [...]

Witaj, cieszę się że tu wpadłem. To fajnie że wiele osób przedstawia porady medyczne. Korzystając z [...]