4ehf

Innowacyjne oprogramowanie do zarządzania gabinetem kosmetycznym

Innowacyjne oprogramowanie do zarządzania gabinetem kosmetycznym

Innowacyjne oprogramowanie do zarządzania gabinetem kosmetycznym
Styczeń 10
09:35 2016

Prowadząc salon kosmetyczny lub gabinet kosmetyczny liczy się profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług. Oprócz umiejętność kosmetologów, skuteczności używanych kosmetyków i preparatów medycznych, liczy się efektywny sposób zarządzania firmą. Terminy wizyt, dane klientek, komunikacja – aby to wszystko ogarnąć zainwestuj w kompleksowy program do salonu kosmetycznego.

Przypomnienia, powiadomienia i życzenia

Klienci którzy wybierają Twój salon cenią profesjonalizm zabiegów, umiejętności i atmosferę w Twoim gabinecie. Warto docenić swoich klientów. Najbardziej renomowane salony i gabinety mają zaawansowany system zarządzania całym systemem. Wysyłaj przypomnienia sms o wizycie i życzenia z okazji świąt – to zwiększa przychylność klientów, którzy lubią czuć, że się o nich pamięta. Po dodaniu do bazy danych klienta, program będzie pamiętał jego adres zamieszkania, telefon, maile, historię leczenia i pielęgnacji, opis typu skóry czy włosów, informacje o uczulenia i alergiach. Dzięki temu oprogramowanie dla salonów będzie automatycznie wysyłało do klientów życzenia urodzinowe, imieninowe, świąteczne itp.

Kompleksowy program do salonu

Klienci doceniają elastyczność i zaangażowanie, dlatego też z pewnością entuzjastycznie podejdą do przesyłania im smsów z informacjami o promocjach, nowych zabiegach, terminach wizyt czy innych aktualnościach. Z tym programem, zarządzanie salonem fryzjerskim czy kosmetycznym jest jeszcze bardziej efektywne i szybkie. Funkcja – masowa wysyłka sms – umożliwia hurtowe działanie. Nie musisz powiadamiać każdego klienta indywidualnie o wizycie. Program do salonu kosmetycznego zrobi to za Ciebie.

Program lojalnościowy dla stałych bywalców

Jeśli klienci korzystają z usług fryzjerskich lub kosmetycznych regularnie, warto im za to podziękować i zrewanżować się w postaci zaproponowania obniżki czy promocji na dany zabieg. Inwestując w proponowane oprogramowanie dla salonów dostaniesz specjalny program lojalnościowy, który sam będzie kontrolował częstotliwość i rodzaje wizyt w Twoim salonie.

Zarządzanie salonem fryzjerskim i kosmetycznym

Program do zarządzania gabinetem kosmetycznym i salonem fryzjerskim to zaawansowany technologicznie program który obejmuje która łączy się w sobie kilka funkcji. Program do salonu kosmetycznego lub salonu fryzjerskiego umożliwia prowadzenie baz danych, zapisywanie wszystkich klientów na wizyty i tworzeniem kart osobowych klientów, zarządzanie pracownikami i grafikami, generowanie raportów i innych. Zwiększ efektywność swojej firmy i zainwestuj w program już dzisiaj. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.halo24.pl.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Witam. Nasze czworonogi to nasza duma, jeśli dobrze go karmimy zarówno pies jak i my [...]

Jestem świeżo upieczoną mężatką , której rodzina postanowiła urządzić wesele własnie w Białowieży . Ciężko słowami [...]

Ja swoją szczoteczkę elektryczną kupiłam już ładny czas temu i na dzień dzisiejszy nie mogę [...]

Witaj, cieszę się że tu wpadłem. To fajnie że wiele osób przedstawia porady medyczne. Korzystając z [...]