4ehf

Jak znalazłem wymarzone mieszkanie we Wrocławiu? Opinia

 Breaking News

Jak znalazłem wymarzone mieszkanie we Wrocławiu? Opinia

Jak znalazłem wymarzone mieszkanie we Wrocławiu? Opinia
Marzec 05
09:57 2015

Od dłuższego czasu szukałem wymarzonego mieszkania dla swojej rodziny w okolicach Wrocławia. W moich poszukiwaniach kierowałem się głównie tym, aby mieszkanie znajdowało się z dala od zgiełku i hałasu, jednak w dalszym ciągu niedaleko od centrum. Chciałem się podzielić z Wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi wyboru. Wiele osób nie wyobraża sobie mieszkania poza Wrocławiem, a ja uważam, że to najlepsza rzecz, na jaką mogłem się zdecydować. Poniżej moja opinia o As-Hajto i ich nieruchomości Słoneczne Groblice.

Czego szukałem?

Pracuje w dużej firmie na Krzykach i nie chciałem, aby dojazd zajmował mi dużą ilość czasu. Żona także pracuje we Wrocławiu, więc dojazd z mieszkania do miasta był dobry i szybki. Z racji tego, że chciałem zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny i jej komfort, szukałem spokojnej okolicy. Chciałem, aby moje mieszkanie znajdowało się na chronionym osiedlu, do którego dostęp mają wyłącznie mieszkańcy. Najlepiej, aby na terenie inwestycji był dostęp do placu zabaw (mam dwójkę dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym) i osiedlowy, dobrze wyposażony sklep spożywczy. Nie zawsze jest czas, aby robić zakupy w mieście. Żonie podobała się tradycyjna zabudowa tzn. chciała mieć do dyspozycji tradycyjny domek z ogródkiem. Zakup domu był jednak poza naszymi możliwościami finansowymi. Czytając opinie o różnych nieruchomościach łapałem się za głowę. Opinie o As-Hajto w internecie były pozytywne, więc chciałem przekonać się na w własne oczy jak to wygląda w praktyce.

Podejście pierwsze

Oglądaliśmy 100-metrową nieruchomość na Oporowie przy ulicy Wiejskiej. Mieszkanie było dwupoziomowe, w okolicy był mały parki i plac zabaw, ale dostęp to tej okolicy miał praktycznie każdy. Żona nie wyobrażała sobie, aby wypuścić dzieci na dwór. Nie wyobrażała sobie, że jakiś menel, mógłby podejść do maluchów lub je zaczepiać. Poza tym oglądaliśmy to mieszkanie od razu po pracy, około 16:00 i dojazd z ul. Hallera był fatalny. Staliśmy 30 minut w korku.

Podejście drugie

Byliśmy też oglądać mieszkanie 57 metrowe na Jagodnie. Osiedle nazywało się Cztery Pory Roku. Ok, było z dala od zgiełku miasta. Dookoła osiedla tereny są zupełnie nie zagospodarowane. Osiedle – owszem- chronione, ale okolica dookoła osiedla pozostawiała wiele do życzenia. Sieć komunikacyjna w tej okolicy jest bardzo słabo rozwinięta – jeden autobus 110, przystanek w szczerym polu. Mały sklepik osiedlowy z pustymi półkami. Podziękowaliśmy.

Opinia o As-Hajto – Słoneczne Groblice

Co wybraliśmy? Mieszkanie poza Wrocławiem. W Groblicach. Mieszkanie oddalone około 200 metrów od drogi głównej. Jest otoczone zielenią, dookoła spokój i śpiew ptaków. W okolicy znajduje się Park Krajobrazowy Doliny Odry i Oławy i wiele tras rowerowych. Zawozimy dzieci do pobliskiej stadniny koni. Wreszcie mamy wypoczynek na łonie natury. Mieszkamy na parterze w 68 metrach kwadratowych. Żona ma swój wymarzony ogródek. Mamy dwa miejsca postojowe. Na osiedlu jest dobrze zaopatrzony sklep spożywczy znanej firmy, oprócz tego boisko. Żona znalazła już salon kosmetyczny. Oboje dojeżdżamy do miasta do pracy. Dojazd zajmuje mi tyle samo, co na Oporów czy Jagodno – około 20 minut. Groblice leżą tylko 10 kilometrów od Wrocławia. Opinie o deweloperach są różne. Jaka jest moja opinia o As-Hajto? W 100-procentach pozytywna. Świetna współpraca z tym deweloperem, atrakcyjna oferta, nowoczesne nieruchomości, nowatorskie rozwiązania, świetna okolica mieszkań. Osiedle Słoneczne Groblice od As-Hajto to nasze wymarzone mieszkanie. Nie zamieniłbym tego tego osiedla na żadne inne.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

5 Comments

 1. Adam
  Adam Marzec 07, 10:32

  Jak dla mnie dobra lokalizacja – zastanawiam się nad tym? Czy ktoś jeszcze może coś powiedzieć o As Hajto?
  Czytałem różne rzeczy…

  Reply to this comment
  • Ania
   Ania Marzec 16, 18:16

   Ponoć negatywy wali jeden człowiek. generacja, czy coś – niesolidny kontrahent.

   Ja polecam ze swojej strony – wszystko ok.

   Reply to this comment
  • Adaś
   Adaś Kwiecień 26, 17:34

   Ja również mogę polecić As Hajto. Nie miałem najmniejszych problemów 🙂

   Reply to this comment
 2. nieruchomości
  nieruchomości Marzec 23, 13:24

  Bardzo dziękuję za ten blog jest ekstra ciekawy, zapraszam
  również na moją strone nieruchomości

  Reply to this comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Witam. Nasze czworonogi to nasza duma, jeśli dobrze go karmimy zarówno pies jak i my [...]

Jestem świeżo upieczoną mężatką , której rodzina postanowiła urządzić wesele własnie w Białowieży . Ciężko słowami [...]

Ja swoją szczoteczkę elektryczną kupiłam już ładny czas temu i na dzień dzisiejszy nie mogę [...]

Witaj, cieszę się że tu wpadłem. To fajnie że wiele osób przedstawia porady medyczne. Korzystając z [...]