4ehf

Po co przepłacać za najlepsze szczoteczki do zębów. Kup z hurtownii

Po co przepłacać za najlepsze szczoteczki do zębów. Kup z hurtownii

Po co przepłacać za najlepsze szczoteczki do zębów. Kup z hurtownii
Lipiec 08
08:34 2015

Od lat używasz szczoteczki manualnej? Regularne czyszczenie zębów przez minimum 2 minuty powoduje, że są one zdrowe i piękne. Jednak nie każdy z nas poświęca taki czas na szczotkowanie zębów. Jeśli nie lubisz stać przed lustrem i myć zębów, zainwestuj w szczoteczki elektryczne do zębów lub szczoteczki soniczne. Przyda się też irygator stomatologiczny.

Szczoteczki elektryczne

Szczoteczki elektryczne Oral B czy Braun są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku szczoteczek do zębów. Wygrywają także walkę z szczoteczką manualną, ponieważ jest o wiele szybsza dokładniejsza. Szczoteczki elektryczne wykonują o wiele więcej ruchów w ciągu minuty, niż szczoteczką manualną poruszaną przez człowieka. Szczoteczki elektryczne dla dzieci i dorosłych zapewniają bardzo dokładne wyczyszczenie zębów niż szczotkowanie tradycyjna szczoteczką. Mają też inne zalety takie jak masaż dziąseł, możliwość zawieszenia na ścianie za pomocą specjalnych uchwytów, prostota użycia. Co ważne, warto regularnie pamiętać o o wymianie końcówki o szczoteczek elektrycznych.

Szczoteczki soniczne do zębów z ultradźwiękami

Coraz bardziej popularnym rodzajem szczoteczek są szczoteczki soniczne.
Włosie szczoteczek sonicznych porusza się kilkadziesiąt tysięcy razy na minutę. Dzięki temu bardzo skutecznie wymiatają wszelkie bakterie i zanieczyszczenia z przestrzeni międzyzębowych. Szczoteczki soniczne gwarantują dokładne i precyzyjne czyszczenie. Fale dźwiękowe emitowane przez szczoteczkę, powodują, że włosie szczoteczki porusza się z bardzo szybko. Dzięki temu jeszcze skuteczniej wymiatają bakterie. Szczoteczką manualną nie jest możliwe tak dokładne wyczyszczenie zębów.Szczoteczka soniczna jest idealnym prezentem dla osób, które nie lubią długo myć zębów. Wbudowany czasomierz, wskazuje ile jeszcze należy myć zęby. Do tych szczoteczek, podobnie jak do elektrycznych należy kupować osobno i wymieniać końcówki do szczoteczek sonicznych.

Irygator stomatologiczny oczyści jamę ustną

Jeśli lubisz dbać o zęby, planujesz już masz już szczoteczki elektryczne i soniczne zainwestuj w irygator stomatologiczny. Irygator do zębów wygląda prawie identycznie, jak szczoteczka elektryczna, lecz zamiast końcówki z włosiem, ma małą dyszę, wstrzeliwującą strumień wody do jamy ustnej. Strumień wody pod ciśnieniem dociera do miejsc, gdzie nie dosięga szczoteczka. Irygator sprawia, że jama ustna jest idealnie oczyszczona z resztek pokarmu czy ewentualnej płytki nazębnej.

Hurtownia stomatologiczna

Szukasz wysokie jakości szczoteczek do zebów? Internetowa hurtownia stomatologiczna w swojej ofercie posiada szeroki wybór produktów i sprzętów służących do pielęgnacji jamy ustnej i zębów. Znajdziesz tu szczotezki elektryczne do zębów, szczoteczki soniczne do zębów, irygatory stomatologiczne, pasty do zębów, urządzenia elektryczne i wiele innych produktów od renomowanych producentów w okazyjnych cenach. Zapraszamy do skorzystania z oferty hurtowni na stronie www.gardent.pl.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Witam. Nasze czworonogi to nasza duma, jeśli dobrze go karmimy zarówno pies jak i my [...]

Jestem świeżo upieczoną mężatką , której rodzina postanowiła urządzić wesele własnie w Białowieży . Ciężko słowami [...]

Ja swoją szczoteczkę elektryczną kupiłam już ładny czas temu i na dzień dzisiejszy nie mogę [...]

Witaj, cieszę się że tu wpadłem. To fajnie że wiele osób przedstawia porady medyczne. Korzystając z [...]