4ehf

Radaway – nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość Twojej kabiny prysznicowej

Radaway – nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość Twojej kabiny prysznicowej

Radaway – nowoczesne wzornictwo i wysoka jakość Twojej kabiny prysznicowej
Luty 02
10:00 2015

Jesteś posiadaczem niewymiarowej łazienki? Potrzebujesz wysokiej jakości kabiny prysznicowej? Zobacz, dlaczego warto wybrać kabiny Radaway.

Firma Radaway tworzy rozwiązania, które pozwolą wyrazić oryginalny styl w łazience. Radaway to producent kabin prysznicowych, drzwi wnękowych, parawanów nawannowych, brodzików prysznicowych i brodzików podpłytkowych. Produkty tej firmy są zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi, aby jak najlepiej spełniały swoje funkcje. Łączy nowatorskie pomysły z pięknem formy. Tworzą wyjątkowe i estetyczne kabiny prysznicowe. Firmę cechuje Indywidualne podejście do klienta i optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni sprzyja łatwemu poruszaniu się i korzystaniu z łazienki. Dzięki ogromnej różnorodności kształtów i rozmiarów z łatwością wybiorą Państwo najlepszą kabinę do aranżacji Państwa łazienki.

Wysoka jakość

Największy nacisk położony jest na wysoką jakość i bezpieczeństwo na każdym etapie produkcji kabin. Od przygotowania surowców do produkcji, jak i finalnych wyrobów. Wszystkie produkty są sprawdzane i testowane na stanowiskach badawczych, zanim opuszczą zakład produkcyjny. Wszystkie kabiny posiadają niezbędne atesty i deklaracje zgodności. Firma Radaway gwarantuje serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i dostępność części zamiennych. Można tu znaleźć kabiny różnorodnej wielkości, aby dopasować je do każdej łazienki. Aby spełnić wymagania najbardziej wybrednych klientów, możliwe jest indywidualne dopasowanie ich szerokości, długości i wysokości.

Gwarancja

Okres gwarancyjny wynosi 36 miesięcy. Wszystkie kabiny można stawiać bezpośrednio na posadzce. Szyby kabin wykonane są z powłoki easy clean, dzięki której krople wody nie utrzymują się na jej powierzchni tylko spływają. Do pielęgnacji takiej powierzchni zaleca się stosować płyny Glass Cleaner oraz Glass Protector.

Normy bezpieczeństwa

Kabiny wykonane ze szkła hartowanego są 3-4 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło o tej samej grubości. Spełnia ono wymagania norm dotyczących szkła bezpiecznego PN:EN: 12150:1. Po uderzeniu w szybę, pozostaje ona nie naruszona. Jeśli pęka, rozsypuje się na drobne i mało ostre kawałki, przez co ogranicza do minimum ryzyko skaleczenia. Grubość szkła w kabinach Radaway wynosi 4-8 mm w zależności od serii kabin.

Łatwa pielęgnacja

Jak pielęgnować kabiny Radaway? Każdorazowo po użyciu należy spłukać kabinę czystą wodą, aby zmyć z niej resztki żelu po prysznic i innych kosmetyków. Przy pomocy ściągaczki należy usunąć wszelkie pozostałości wody. Nie zaleca się stosować agresywnych środków rozpuszczających i szorujących, gdyż można nimi uszkodzić powłokę Easy Clean. Co 6 miesięcy warto odświeżyć powłokę środkiem Glass Protector. Zawiasy i rolki należy przynajmniej 1-2 razy w roku posmarować wazeliną techniczną lub smarem silikonowym.

Plytki-lazienki.pl importerem kabin Radaway

Jeśli zamówisz kabinę Radaway w niestandardowych wymiarach, czas oczekiwania będzie wynosił około 4 tygodni. Firma nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Zamówienia realizowane są przez salony łazienkowe i sklepy współpracujące z Radaway. Jednym z nich jest firma plytki-lazienki.pl. Znajdą tu Państwo kabiny Radaway Espera, Almatea, Fuenta,  Euphoria,  Essenza,  Torrenta,  Carena,  Eos, Modo, Afrodyta,  Premium Plus,  Eos II i  Twist. Plytki-lazienki oferują 24 godzinną wysyłkę towaru, pod warunkiem, że jest on dostępny w magazynie. Koszty dostawy są uzależnione od gabarytów i wagi zamówienia. Dostawa realizowana jest za pośrednictwem jednej z firm kurierskich i spedycyjnych. Warto zapoznać się z ofertą Radaway.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Witam. Nasze czworonogi to nasza duma, jeśli dobrze go karmimy zarówno pies jak i my [...]

Jestem świeżo upieczoną mężatką , której rodzina postanowiła urządzić wesele własnie w Białowieży . Ciężko słowami [...]

Ja swoją szczoteczkę elektryczną kupiłam już ładny czas temu i na dzień dzisiejszy nie mogę [...]

Witaj, cieszę się że tu wpadłem. To fajnie że wiele osób przedstawia porady medyczne. Korzystając z [...]