4ehf

Szczoteczki soniczne, elektryczne czy zwykłe? Jaką wybrać szczoteczkę do zębów?

Szczoteczki soniczne, elektryczne czy zwykłe? Jaką wybrać szczoteczkę do zębów?

Szczoteczki soniczne, elektryczne czy zwykłe? Jaką wybrać szczoteczkę do zębów?
Maj 11
10:56 2015

Aby utrzymać zdrowe i piękne zęby, należy regularnie szczotkować zęby. Szczoteczka do zębów z wybraną pastą pozwoli pozostać w dobrej kondycji Twoim zębom. Masz do wyboru tradycyjne szczoteczki, szczoteczki elektryczne, szczoteczki soniczne a także irygator stomatologiczny. Zobacz, jaką szczoteczkę wybrać?

Szczoteczka elektryczna pozwala na bardzo dokładne umycie zębów, a poza tym gwarantuje oszczędność czasu. Szczoteczka umożliwia oczyścić żeby z osadu i resztek pokarmu. Jeśli cenisz szczególną ochronę przed próchnicą Szczoteczki elektryczne dla dzieci polecane są dla maluchów powyżej 3 roku życia. W sklepach znajdziesz różne rodzaje rodzaje elektrycznych szczoteczek zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Korzystając z takiej szczoteczki, warto pamiętać o regularnej wymianie końcówki do szczoteczek elektrycznych. Znajdziesz je w aptekach i drogeriach. Szczoteczki elektryczne Braun mogą być zasilane akumulatorkami, bateriami lub prądem. Główka szczoteczki porusza się w szybkim tempie, dlatego bez dociskania jej do zębów, doskonale czyści jamę ustną.

Szczoteczki soniczne

Szczoteczki soniczne to kolejne bardzo dobrej jakości szczoteczki. Włosie tych szczoteczek porusza się około 30000 na minutę wzdłuż przestrzeni międzyzębowych, co zapewnia wysokiej jakości czyszczenie. Szczoteczki soniczne doskonale usuwają płytkę nazębną i zapobiegają tworzeniu się kamienia nazębnego. Specjalnie wyprofilowane końcówki, zapewniają bardzo dokładne i nieinwazyjne czyszczenie zębów. Są odpowiednie dla osób z wrażliwym szkliwem i dziąsłami.

Irygator do zębów

Irygator stomatologiczny może doskonale uzupełnić higienę jamy ustnej. Urządzenie wytwarza podciśnienie i poprzez cienką końcówkę, wyrzuca pulsujące cząsteczki wody pod ciśnieniem. Strumień wody dociera po linię dziąseł, do miejsc retencyjnych wokół mostów, koron i aparatów ortodontycznych. Wszelkie pozostałości po posiłku, osady przyzębne zostaną usunięte, bez pomocy nici dentystycznej. Irygator do zębów powoduje lepsze ukrwienie dziąseł, dzięki czemu są o wiele mocniejsze, elastyczne i odporne na tworzenie się osadów.

Profesjonalna hurtownia stomatologiczna

Bez względu na to czy sięgniesz po szczoteczki soniczne do zębów, szczoteczki elektryczne czy tradycyjne szczoteczki zapoznaj się z ofertą hurtowni dentystycznej i stomatologicznej gardent.pl. W jej ofercie znajdziesz wiele produktów do pielęgnacji jamy ustnej, najlepszych na świecie producentów. Są ode dostępne zarówno w sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej. Znajdziesz tu szczoteczki elektryczne Oral B, szczoteczki elektryczne Braun, szczoteczki soniczne do zębów, irygator do zębów, końcówki do szczoteczek elektrycznych i wiele innych produktów w atrakcyjnych cenach.

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Witam. Nasze czworonogi to nasza duma, jeśli dobrze go karmimy zarówno pies jak i my [...]

Jestem świeżo upieczoną mężatką , której rodzina postanowiła urządzić wesele własnie w Białowieży . Ciężko słowami [...]

Ja swoją szczoteczkę elektryczną kupiłam już ładny czas temu i na dzień dzisiejszy nie mogę [...]

Witaj, cieszę się że tu wpadłem. To fajnie że wiele osób przedstawia porady medyczne. Korzystając z [...]