4ehf

Wesele w Białowieży – zaskocz Waszych gości imprezą w sercu puszczy

Wesele w Białowieży – zaskocz Waszych gości imprezą w sercu puszczy

Wesele w Białowieży – zaskocz Waszych gości imprezą w sercu puszczy
Luty 24
09:31 2015

Planujesz wesele na Podlasiu, ale nie masz wybranego miejsca odpowiedniego na taką uroczystość? Na Podlasiu, tak jak w innych województwach znajduje się wiele restauracji i hoteli nadających się idealnie na organizację wesela. Między innymi Hajnówka, Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Supraśl i Białowieża. Zobacz, jak zorganizować wesele, aby wszystko powiodło się zgodnie z planem.

Dobór terminu odpowiednio wcześniej

Czasami decyzję o weselu podejmuje się spontanicznie i nagle. Jest w tym dużo uroku, lecz warto pamiętać o tym, że im wcześniej zdecydujecie się na datę waszej uroczystości, tym większe pole do popisu będziecie mieli w kwestii wyboru miejsca i atrakcji. Im bliżej do wybranego terminu, tym mniejsze szanse, że wynajmiecie salę lub hotel, w której chcielibyście mieć waszą uroczystość. Rezerwując termin półtora lub dwa lata wcześniej dostaniecie o wiele lepsze warunki. Najpierw warto zarezerwować termin uroczystości ślubnej w urzędzie stanu cywilnego lub w kościele, a dopiero później wybrać salę.

Zorganizuj imprezę dla gości

Mówi się, że wesele to najważniejsza impreza w waszym życiu. Jest w tym dużo prawdy, lecz impreza musi też być atrakcyjna dla gości. Nikt tak nie zna Twoich gości jak wy, dlatego dostosujcie potrawy, muzykę i atrakcję pod preferencje waszych bliskich. Jeśli część z gości to wegetarianie, pamiętaj o zamówieniu bezmięsnych potraw.

Zapraszaj tych, których lubisz

Tworząc listę gości, sugeruj się przede wszystkim sympatią i tym, czy lubicie te osoby. Nie słuchajcie porad babć czy mam, które uważają, że wypada zaprosić ciocię Stasię, z którą nie widzieliście się 15 lat czy wujka Józka z drugiej strony Polski. Nie zapraszajcie kogoś, tylko ze względu na to, że tak wypada czy nie wypada. Zamiast tego zaproście bliskich przyjaciół i osoby, na które możecie liczyć.

Zapytaj swoich gości co lubią jeść i pić

Po pierwsze stoły nie muszą uginać się od nadmiaru jedzenia. Po drugie, nie podawaj tego na co zazwyczaj decydują się wszyscy, czyli rosołu, schabowego i klusek śląskich. Zapytaj o preferencje gości i pomyśl o bardziej wykwintnych potrawach. Podawaj małe i lekkie przekąski. Pomyśl o specjalnych przysmakach dla dzieci, np. nuggetsach z ziemniaczanymi kulkami, lub mini pizza. Poza tym nie decyduj się tylko na wódkę i wino. Pomyśl, że Twoi kumple lubią sączyć whisky, ciocie lubią martini, a kuzynki uwielbiają malibu z mlekiem.

Gdzie zorganizować wesele na Podlasiu?

Proponujemy wesele w Białowieży. Hotel Żubrówka**** Białowieża to idealne miejsce do zorganizowania imprez okolicznociowych w wysokim standardzie. Hotel Żubrówka**** Białowieża znajduje się w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w północno-wschodniej Polsce, w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Sala pomieści około 200 gości. Można samemu dobierać menu i decydować o dekoracji sali i stołów. Po imprezie goście mogą przenocować w 100 komfortowych pokojach gościnnych. Jak wygląda nawiązanie współpracy? Podczas pierwszego spotkania, para młoda może zwiedzić i pooglądać obiekt. Para przedstawia swoje oczekiwania i koncepcję całej imprezy. Organizatorzy przygotowują szczegółową ofertę i wstępną kalkulację kosztów. Po zapoznaniu się z tym następuje podpisanie umowy. Wesele w Białowieży to jedyna w swoim rodzaju impreza. Mają Państwo do wyboru szereg atrakcji dodatkowych takich jak przeloty balonem nad Puszczą Białowieską, przejazdy bryczkami, występy taneczne, fontannę czekoladową, pokazy barmańskie, animacje dla dzieci i wiele wiele więcej.

Źródło: http://wesele.bialowieza.pl

About Author

redakcja

redakcja

Related Articles

1 Comment

 1. Mężatka.
  Mężatka. Maj 14, 19:32

  Jestem świeżo upieczoną mężatką , której rodzina postanowiła urządzić wesele własnie w Białowieży .
  Ciężko słowami opisać jest piękno tego miejsca. Cudowne , malownicze a w dodatku ze wspaniałą obsługą a także w pełni komunikatywną na życzenia swoich klientów .
  http://wesele.bialowieza.pl Wejdź i przekonaj się sam , efekt na pewno będzie piorunujący !

  Reply to this comment

Write a Comment

Your email address will not be published.
Required fields are marked *

CATEGORIES

Komentarze

Witam. Nasze czworonogi to nasza duma, jeśli dobrze go karmimy zarówno pies jak i my [...]

Jestem świeżo upieczoną mężatką , której rodzina postanowiła urządzić wesele własnie w Białowieży . Ciężko słowami [...]

Ja swoją szczoteczkę elektryczną kupiłam już ładny czas temu i na dzień dzisiejszy nie mogę [...]

Witaj, cieszę się że tu wpadłem. To fajnie że wiele osób przedstawia porady medyczne. Korzystając z [...]